Cierpka Chronic Thunder

Jedna z silniejszych odmian marihuany, mogąca poszczycić się imponującą zawartością tetrahydrokannabinolu (THC). Chętnie uprawiana przez hodowców w krajach, gdzie jest to dozwolone. To kompaktowa roślina, która daje zaskakująco obfite plony. Przed Wami Chronic Thunder.
Odmiana ta ma również charakterystyczny zapach i smak. Pochodzi z Holandii. Została wyselekcjonowana przez Barney’s Farm. Chronic Thunder nie należy do grupy szczepów medycznych, ale nie możemy jej odmówić silnego działania. Co jeszcze warto o tej hybrydzie wiedzieć?

Genetyka Chronic Thunder

Chronic Thunder to połączenie dwóch odmian marihuany – Chronic oraz Alaskan Thunder. W głównej mierze zawiera geny Cannabis Indica, chociaż wprawny pasjonat konopi dojrzy w niej cechy Sativy. To bardzo popularna odmiana, ciesząca się sporym zainteresowaniem, głównie ze względu na bardzo wysoki poziom THC. Sięga on bowiem ponad 20%, co nie jest częstym zjawiskiem.

Chronic Thunder – niska i szybka roślina

Odmiana ta przeznaczona jest do uprawy Indoor oraz Outdoor. Jedną z jej największych zalet jest niewielki wymiar. Nie zajmie dużo miejsca, ale da naprawdę satysfakcjonujące plony. Roślina ta osiąga maksymalnie metr wysokości (średnio 80 cm), a przy tym gwarantuje zbiory na poziomie nawet 600 gramów z metra kwadratowego. To rzadki przypadek. Na dodatek, ma stosunkowo krótki okres kwitnienia, około 7-8 tygodni. W warunkach zewnętrznych jest gotowa do zbiorów pod koniec września.

Cierpka Chronic Thunder

Chronic Thunder ma charakterystyczny, cierpki aromat. Smak również możemy opisać jako cierpki. Z uwagi na wysokie stężenie THC gwarantuje intensywne i mocne efekty. Wyjątkowo odpręża, rozluźnia i relaksuje. Zapewnia również dobre samopoczucie.
W Polsce zabronione jest palenie i uprawa konopi indyjskich! Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii nasiona konopi indyjskich nie są ani narkotykiem (tzn. żadną z substancji wyszczególnionych w załącznikach do Ustawy), ani prekursorem, co oznacza, ze nie są objęte szczególnymi zasadami dotyczącymi posiadania, handlu. Dlatego też, legalne jest kupno, posiadanie i kolekcjonowanie nasion marihuany (konopi). Jednak kiełkowanie, uprawa, nawet samo przygotowanie pod uprawę jest nielegalne w świetle prawa (art.45 /i nast./ p.3. i 4. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z 29 lipca 2005 z późn. zmianami).

Be the first to comment on "Cierpka Chronic Thunder"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*