Atomical Haze – wszystko, co najlepsze

Odmiana ta powstała, by zaspokoić potrzeby miłośników Haze. Łączy w sobie bowiem najlepsze cechy tego gatunku. Daje dobre plony, jest stosunkowo łatwa w uprawie i ma spore stężenie THC. To wszystko sprawia, że mierzą się z nią growerzy z całego świata. W krajach, gdzie uprawa marihuany jest dozwolona, Atomical Haze może pochwalić się sporym gronem zwolenników.
My również postanowiliśmy wziąć pod lupę tę odmianę i dowiedzieć się o niej więcej. Kraj pochodzenia Atomical Haze to Holandia. Wyselekcjonował ją Paradise Seeds. Nie zaliczymy jej do szczepów medycznych, ale umieścimy na dość wysokim miejscu najmocniejszych odmian marihuany. Co jeszcze warto o niej wiedzieć?

Atomical Haze – dobre połączenie

Odmiana ta powstała ze skrzyżowania kilku legendarnych szczepów Haze, mianowicie Mexican, Afghan, Thai oraz Colombian. Zawiera głównie geny Sativa, chociaż nie brakuje tu również cech indyjki. Takie połączenie to gwarancja najlepszych efektów. Atomical Haze zawiera od 16% do 18% tetrahydrokanabinolu (THC). Nie wykazuje właściwości leczniczych.

Atomical Haze dla growerów

Atomical Haze to bardzo wdzięczna odmiana marihuany. Jest stosunkowo łatwa w uprawie, wykazuje dużą odporność na pleśń i daje bardzo dobre plony. Może być uprawiana w warunkach zewnętrznych oraz w pomieszczeniach zamkniętych. Maksymalna wysokość, jaką osiąga, to 160 centymetrów (minimalnie 120 cm). Przy dość niedużych rozmiarach, gwarantuje obfite plony na poziomie 500 gramów z metra kwadratowego. Czas kwitnienia Atomical Haze wynosi 55-70 dni. Świetnie poddaje się rozmaitym treningom.

Atomical Haze – efekty

Odmiana ta ma wyraźny zapach i smak. Można w nim wyczuć kwaśne i słodkie nuty w połączeniu z charakterystycznym aromatem typowym dla odmian Haze. Działanie tego szczepu jest intensywne i długotrwałe. Atomical Haze pobudza do działania i dodaje energii.
W Polsce zabronione jest palenie i uprawa konopi indyjskich! Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii nasiona konopi indyjskich nie są ani narkotykiem (tzn. żadną z substancji wyszczególnionych w załącznikach do Ustawy), ani prekursorem, co oznacza, ze nie są objęte szczególnymi zasadami dotyczącymi posiadania, handlu. Dlatego też, legalne jest kupno, posiadanie i kolekcjonowanie nasion marihuany (konopi). Jednak kiełkowanie, uprawa, nawet samo przygotowanie pod uprawę jest nielegalne w świetle prawa (art.45 /i nast./ p.3. i 4. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z 29 lipca 2005 z późn. zmianami).

Be the first to comment on "Atomical Haze – wszystko, co najlepsze"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*