Special Queen, czyli nowa jakość Skunka

Special Queen to wynik poszukiwań idealnej odmiany Skunka. Dzięki wytrwałym hodowcom konopna rodzina znacznie się powiększyła, a w ofercie pojawiła się między innymi Special Queen.
Mimo iż w Polsce uprawa konopi nadal jest zakazana, coraz chętniej sięgamy po wiedzę dotyczącą tej niezwykłej rośliny. Jej poszczególne odmiany potrafią zachwycić i zaskoczyć swoim działaniem. Tym razem poznamy moc Special Queen.

Historia Special Queen

Jak już wspomnieliśmy, Special Queen to efekt długich poszukiwań doskonałej hybrydy Skunka. Cechy genetyczne tej odmiany znajdziemy niemal w każdym szczepie dostępnym w Europie. Special Queen przypadnie do gustu zwłaszcza początkującym miłośnikom konopi. Jest łatwa w uprawie i szybko kwitnie. To niewątpliwie duże zalety.
Special Queen to połączenie wspomnianego Skunka i Power Bud. To w 50% Sativa i w 50% Indica. Zawiera dość wysokie stężenie THC – na poziomie 18%. Nie jest to odmiana medyczna.

Special Queen – idealna dla hodowców

Special Queen nie sprawia większych problemów podczas uprawy. To stabilna, wytrzymała roślina, po którą chętnie sięgają hodowcy, nawet ci początkujący. W warunkach indoor osiąga maksymalnie półtora metra wysokości, w warunkach zewnętrznych wyrasta nawet na 3 metry w górę. Aby zapewnić obfite plony, potrzebuje jednak dużej dawki słońca i ciepłego klimatu. Czas kwitnienia Special Queen to 8 tygodni (jest gotowa do zbiorów nawet po siedmiu tygodniach). Po tym czasie roślina ta zachwyca imponującą liczbą buds. To wyjątkowo silna odmiana.

Special Queen – efekty

Działanie tej odmiany zbliżone jest do klasycznego skunka. Podobnie jak smak i aromat. Special Queen gwarantuje uczucie euforii i głębokiego relaksu. Nie jest to typowo medyczny szczep, ale sprawdzi się między innymi w łagodzeniu stresu i nerwicy.
W Polsce zabronione jest palenie i uprawa konopi indyjskich! Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii nasiona konopi indyjskich nie są ani narkotykiem (tzn. żadną z substancji wyszczególnionych w załącznikach do Ustawy), ani prekursorem, co oznacza, ze nie są objęte szczególnymi zasadami dotyczącymi posiadania, handlu. Dlatego też, legalne jest kupno, posiadanie i kolekcjonowanie nasion marihuany (konopi). Jednak kiełkowanie, uprawa, nawet samo przygotowanie pod uprawę jest nielegalne w świetle prawa (art.45 /i nast./ p.3. i 4. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z 29 lipca 2005 z późn. zmianami).

Be the first to comment on "Special Queen, czyli nowa jakość Skunka"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*