Marihuana pobudzająca kreatywność

Poszczególne odmiany marihuany różnią się między innymi okresem kwitnienia, wyglądem czy działaniem. Niektóre na przykład wyjątkowo odprężają, inne pobudzają kreatywność. Tym razem interesują nas te drugie. Przedstawiamy 4 odmiany, które rozwijają wyobraźnię.
Z dobrodziejstw marihuany korzystało i nadal korzysta wielu znanych artystów. Badania potwierdzają wpływ marihuany na ludzką kreatywność. Podczas palenia bowiem wzrasta aktywność płata czołowego, który jest odpowiedzialny między innymi za wenę oraz kreatywność. Wrasta również poziom dopaminy, która także pośrednio wpływa na myślenie twórcze i sprawia, że nie obawiamy się krytyki. Prezentujemy 4 odmiany marihuany, które mają wyjątkową zdolność pobudzającą wyobraźnię.

Lemon Haze

To niezwykle mocna odmiana. Stężenie THC może dochodzić w Lemon Haze nawet do 25%. Wyróżnia się świeżym aromatem i cytrusowym smakiem. Odmiana ta w dużej mierze pobudza kreatywność i dodaje energii. Wprowadza również w stan euforii.

Royal AK

To szczególna odmiana w świecie konopi. Jej działanie jest bardzo intensywne i długotrwałe. Pobudza do działania i twórczego myślenia. To odmiana marihuany ceniona przez pasjonatów konopi na całym świecie.

Royal Cookies

Kolejna bardzo mocna odmiana, o dużym stężeniu tetrahydrokannabinolu. Dominują w niej geny Sativy. Jej działanie jest bardzo złożone i uzależnione od indywidualnych predyspozycji użytkownika. Royal Cookies przeważnie wprowadza w stan euforii, eliminuje strach i pobudza do kreatywnego działania. Z tą odmianą należy jednak uważać i dawkować ją ostrożnie.

Sour Diesel

To również hybyrda z dominującym udziałem genów Sativy. Ma wyjątkowo ostry, bardzo charaterystyczny aromat. Znawcy marihuany wyczują ją z daleka. Gwarantuje mocny, intensywny haj – dodaje energii, zapewnia uczucie szczęścia i pobudza do działania. Przyjemny nastrój po Sour Diesel sprzyja tworzeniu, bez obaw o ocenę innych.
W Polsce zabronione jest palenie i uprawa konopi indyjskich! Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii nasiona konopi indyjskich nie są ani narkotykiem (tzn. żadną z substancji wyszczególnionych w załącznikach do Ustawy), ani prekursorem, co oznacza, ze nie są objęte szczególnymi zasadami dotyczącymi posiadania, handlu. Dlatego też, legalne jest kupno, posiadanie i kolekcjonowanie nasion marihuany (konopi). Jednak kiełkowanie, uprawa, nawet samo przygotowanie pod uprawę jest nielegalne w świetle prawa (art.45 /i nast./ p.3. i 4. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z 29 lipca 2005 z późn. zmianami).

Be the first to comment on "Marihuana pobudzająca kreatywność"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*