Gdzie kupić nasiona konopi ?

Gdzie kupić nasiona konopi?

W dzisiejszych czasach dostęp do nasion nie jest już tak trudny, jak jeszcze parę lat temu. Kolejne państwa decydują się dopuszczać konopie np. w celach medycznych, nie oznacza to jednak, że każdy może je kupić. Należy także rozróżnić, czy mamy do czynienia z marihuaną, czy konopiami przemysłowymi, które nie wykazują właściwości narkotycznych.

Rozróżnienie nasion

Mając jednak do czynienia z samymi tylko nasionami, zadanie rozróżnienia, z jaką rośliną się stykamy, jest praktycznie niemożliwe i nie ma sprawdzonego sposobu, dlatego tak ważną sprawą jest sprawdzone źródło, skąd pozyskujemy towar. Na świecie jest wielu producentów dostarczających odmiany przemysłowe. W naszym sklepie TanieSianie.pl posiadamy w ofercie tylko sprawdzonych wytwórców, przez co dajemy gwarancję najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i dołączenia do naszego grona zadowolonych klientów.

Polska

W naszym kraju dopuszczalne jest hodowanie konopi, których zawartość THC nie przekracza poziomu 0,2%. Jak powszechnie wiadomo, marihuana ma ten związek na poziomie 10% do nawet powyżej 23%. Odmiany mające niskie wartości THC to głównie te, które mają w swoim genotypie sative i dają odczucia pobudzenia czy ekscytacji. Wysoka zawartość to z reguły indica, uczucie relaksu i odprężenia i często stosowane są w medycynie, dając ukojenie.

Świat

Pierwsi dostawcy nasion, dziś już mających ogromną renomę i zaufanie klientów wywodzą się, jak nietrudno zgadnąć w Holandii. Do tego zacnego grona możemy zaliczyć takie marki jak Royal Queen Seeds, Dutch Passion, Dinafem czy Sensi Seeds. W Polsce działa wiele firm dostarczających nasiona, warto jednak korzystać z tych sprawdzonych, nasz seedbank TanieSianie.pl działa na rynku od ponad 7 lat i oferuje towar najwyższej jakości z profesjonalną obsługą 24/7. O naszej jakości świadczy grono zadowolonych klientów i ich komentarze na naszej stronie oraz forach internetowych: TanieSianie.pl Opinie na GrowLike.pro; TanieSianie.pl Opinie na NasionaKonopi.pl.

Be the first to comment on "Gdzie kupić nasiona konopi ?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*