Cheese

Cheese, czyli odmiana niemal idealna

To kolejna legenda wśród konopi. Ma niezliczone rzesze fanów na całym świecie. Trudno się dziwić. Cheese, bo o niej mowa, to hybryda, której niełatwo się oprzeć. Czym się charakteryzuje i czego się po niej spodziewać?

Koneserzy twierdzą, że to niemal idealna odmiana marihuany. Ma wiele zalet, a przede wszystkim daje mocnego, kosmicznego kopa. Nie bez powodu postanowiliśmy przyjrzeć jej się bliżej. Przed Wami Cheese.

Cheese, czyli co tak śmierdzi?

Ta legendarna odmiana narodziła się w Wielkiej Brytanii dzięki zapalonym hodowcom konopi. Do jej przodków należy głównie Skunk#1, ale wyłącznie klony pochodzące z UK. Skąd ta nazwa? Cheese ma specyficzny aromat, który unosi się wokół rośliny już podczas uprawy. Niektórzy twierdzą, że to wyjątkowo śmierdząca odmiana. Inni cenią ją za tę serową woń, która została uchwycona również w nazwie.

Cheese, mimo specyficznego aromatu (a może właśnie dzięki niemu), szybko zyskała grono sympatyków na całym świecie. Była wielokrotnie nagradzana i doceniana przez wprawionych pasjonatów marihuany.

Cheese podczas uprawy

Odmiana ta, przede wszystkim, potrzebuje dużej ilości wody. Jeśli zaspokoimy jej pragnienie, odwdzięczy się pokaźnymi plonami. W warunkach zewnętrznych może osiągnąć nawet 2 metry, wewnątrz około metra wysokości. To solidna i silna roślina. Najlepiej czuje się w ciepłych klimatach, ale może być uprawiana również w Europie Północnej. W tym wypadku da jednak mniejsze plony. Należy pamiętać o jej silnym zapachu, który nie pozwala przejść obok Cheese obojętnie. Uprawiana na zewnątrz na pewno będzie wzbudzać zaciekawienie.

Cheese potrzebuje około 6-8 tygodni do zakwitnienia. Po tym czasie będzie charakteryzować się silnym smakiem i aromatem. Przy dłuższym okresie kwitnienia zapach będzie mniej intensywny, ale za to zwiększy się jej efekt.

Cheese! Uśmiechnij się!

Pasjonaci marihuany oceniają działanie Cheese jako niepowtarzalne przeżycie. Po pierwsze, konkretny smak i zapach, po drugie niesamowita moc. Efekt jest wyjątkowo intensywny. Cheese ma również zastosowanie w medycynie. Działa przeciwbólowo, ale również pobudza apetyt i łagodzi bezsenność.

Be the first to comment on "Cheese"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*